V posledních pěti letech jsme byli nejstabilnější firmou v ČR

V žebříčku sestaveném poskytovatelskou společností v oblasti dat a analýz Bisnode jsme se stali nejstabilnější českou firmou v letech 2016 až 2020. Výsledky vycházejí z metodiky skóringového modelu Bisnode, jehož cílem je odhadnout riziko úpadku firmy v následujících dvanácti měsících.

FOTO: za Model Obaly ocenění převzala vedoucí marketingu Kateřina Švarcová

 

V šestém vydání CZECH Stability Award, kterou uděluje Bisnode ve spolupráci se Sdružením CZECH TOP 100, jsme v průběhu let 2016 až 2020 dosahovali nejvyššího skóringového stupně AAA (excelentní).

Uděleného ocenění si velmi vážíme a zároveň jej bereme jako závazek k udržení vysokého standardu vzhledem k našim obchodním partnerům i zaměstnancům.

Jan Struž, předseda Sdružení CZECH TOP 100 k tomu dodal: „Každá firma, která získá certifikát CZECH Stability Award musí splnit náročná kritéria hodnocení. O to víc nás těší, že v této nelehké době pomáháme zviditelňovat kvalitní firmy, které dlouhodobě dosahují excelentních výsledků a mají skvělé předpoklady z nadcházející krize vyjít jako vítězové. Prostřednictvím CZECH Stability Award jim do rukou vkládáme silný nástroj pro komunikování podnikatelských úspěchů vůči obchodním partnerům, zaměstnancům, investorům, vlastníkům či konkurenci.“

 

Zdroj: bisnode.cz

Čeština