Tenisky Adidas ZX budete chtít už kvůli zážitku z rozbalování

Tento minimalisticky pojatý „luxusní obalový artefakt“ oživuje úspěšný design z minulosti pro přítomnost a budoucnost. Díky svému jedinečnému zpracování přináší toto obalové řešení spotřebitelům skutečně unikátní zážitek z rozbalení, který navíc doplňuje o opakovaně použitelnou tašku inspirovanou retro estetikou starých kosmických technologií.

Překonejte minulost. Vydejte se cestou pokroku.

VÍTEJTE V BUDOUCNOSTI.

Kolekce ZX od svého uvedení na trh v roce 1984 trvale posouvá technologické a designové hranice volnočasové obuvi, a po celou dobu své existence tak symbolizuje pokrok. Ačkoli novinka ZX 2K BOOST myšlenkově vychází z modelu ZX 710 OG z roku 1987, svým zpracováním a použitými technologiemi se staví na špici pokroku ve vývoji moderní obuvi.

ZX 2K BOOST v sobě spojuje ikonický design s pokročilými technologiemi a přináší tak moderní, bezprecedentně pohodlnou a dokonale padnoucí verzi svého předchůdce, který byl inspirován běžeckým botami.

Co je na obalu jedinečné?

Obal má neotřelou konstrukci, kdy je každá bota uložená v samostatném boxu, což spotřebiteli poskytuje nečekaný, originální zážitek z rozbalování. Součástí obalu je i pevná taška s mřížkovou konstrukcí zapuštěnou v průhledném materiálu a keprovými uchy s natištěnou grafikou.

 

Zdroj: packagingoftheworld.com

Čeština