S letním pozdravem cestujeme kolem světa a sledujeme velkou cestu v soutěži

Součástí letního pozdravu je tentokrát velká soutěž, cestování krabice kolem světa a samozřejmě zážitek z rozbalování. Obsah balení naši zákazníci tentokrát mohou využít přímo ke vstupu do soutěže a ke složení herního globusu.

 

Protože se letos věnujeme e-commerce, přemýšleli jsme u letního pozdravu nad cestováním obalů, které musí před cílovou zastávkou přežít ledacos. U toho se nám v hlavách zrodil nápad poslat jednu takovou krabici kolem celého světa. Aby tento projekt s námi mohli sledovat i naši fanoušci, vyrobili jsme jako letní pozdrav cestovatelský „baťůžek“, ve kterém je herní mapa, cestovatelský deníček a papírová propiska.

V samotném baťůžku jsme zužitkovali několik vychytávek, které provází naše další obaly z letošního roku: odtrhávací zip pro snadné otevírání bez lepicích pásek, oboustranný potisk a inovativní systém skládání.

Kromě samotného baťůžku, který přes netradičně barevnou grafiku slouží jako přepravní obal, stojí za zmínku i puzzle, ze kterého si lze složit globus a cestovatelský deníček s ilustracemi pro nezapomenutelné zážitky z cest.

A konečně, jako zajímavost po otevření příjemce objeví druhou stranu, kde jsou informace o letní soutěži a QR kód vedoucí na stránku soutěže.

Sledujte s námi cestu krabice na sociálních sítích a webu soutěže!

Link soutěže: bit.ly/krabice_kolem_sveta

Čeština