Rekapitulujeme: COFFEE MANIA

S rokem 2018 skončila také COFFEE MANIA, která znamenala jeden z největších projektů, do jakého jsme se kdy s naším vizuálem pustili. My sami jsme se o kávě dověděli hromadu nových věcí, poctivě jsme ji v průběhu roku ochutnávali (například i tu cibetkovou) a měli jsme radost, že jsme kávové nadšení mohli sdílet i dál. A protože k našemu potěšení jasně převážily nadšeně pozitivní reakce, tak vás zveme na ohlédnutí za loňským příběhem kávy.

 

 

COFFEE MANIA přinesla kombinaci bílé, modré a růžové, které postupně vyzdobily zdi našich závodů v ČR, sociální sítě i webové stránky. Kromě vizuálu samozřejmě došlo i na novinky z našeho inovačního centra, které připravilo mnoho nápadů, které oceníte, když zrovna jdete na kávičku.

Svým partnerům jsme díky spolupráci s Marlenkou posílali sladké pozdravy, dále také zahraniční kávu k ochutnávce nebo osvěžující nápoje s kávovou příchutí.

 

 

Nedílnou součástí naší komunikace jsou také sezónní pozdravy. Ty jsme zaměřili přímo tak, aby co nejvíce seděly k danému období. Chcete si zasadit zrnko kávy? Dát vychladit pití do obalu na vodu plného ledu? Rozsvítit si barevnou lampičku vyrobenou z navíjecí cívky? Nebo zazpívat koledu? To vše bylo možné vyzkoušet.

 

 

Celkově jsme si rok chtěli udělat takový, aby dodal pohodu i nám na pracovišti, takže se vizuál kávy nevyhnul ani takovým detailům, jako jsou podtácky, krabičky na kapesníčky, hrníčky, antistresové míčky a další.

Nemůžeme opomenout ani soutěž Model Young Package, která nám loni ukázala, jak ekologické obaly mohou jít ruku v ruce s líbivým a funkčním designem. Její vítězka Veronika Janečková se svým návrhem kapslí na kávu získala uznání a její jméno se v souvislosti s tím objevilo v několika významných online periodikách. Držme jí společně palce, protože byla nominována jako objev roku Czech Grand Design 2019!

Rokem 2019 nás bude provázet zážitek z rozbalování neboli UNBOXING EXPERIENCE. Těšíte se?

Čeština