ZÁŽITEK Z ROZBALOVÁNÍ

ohnostroj

Jarní pozdrav – UNIbedna

Balení v e-commerce, navzdory pokroku informačních technologií a dodávkových systémů, povětšinou zůstává u nevzhledných krabic, které jsou často oblepeny stejně tlustou vrstvou plastových pásek. I obaly si ale zaslouží svou etiketu, ve stylu zásad předepsaných panem Guthem-Jarkovským v tehdejším Československu. Jako prvního zástupce tedy do světa vysíláme UNIbednu se vším, co do této kultury e-shopování má podle nás patřit.

Letní pozdrav – Krabice kolem světa

Protože se letos věnujeme e-commerce, přemýšleli jsme u letního pozdravu nad cestováním obalů, které musí před cílovou zastávkou přežít ledacos. U toho se nám v hlavách zrodil nápad poslat jednu takovou krabici kolem celého světa. Aby tento projekt s námi mohli sledovat i naši fanoušci, vyrobili jsme jako letní pozdrav cestovatelský „baťůžek“, ve kterém je herní mapa, cestovatelský deníček a papírová propiska.

Podzimní pozdrav – Ponožky „Pošli to dál”

Šaty dělají člověka, což si uvědomují nakupující v celé Evropě. Celé dvě třetiny všech nákupů na internetu tvoří právě nákupy oblečení a obuvi, proto je čas přijít s co nejlepšími obaly i pro ně!

Balíček s novými kousky do šatníku je radost přebírat a chceme, aby dobře vypadal už z dálky. Snadné otevírání je samozřejmost, chceme se ale soustředit také na snadné znovu zabalení pro případ reklamace nebo poslání balíčku někomu jinému. Proto jako podzimní pozdrav posíláme dva páry veselých ponožek, ze kterých si vyberete jedny a ty druhé můžete snadno poslat někomu jinému poštou.

Zimní pozdrav – Kouzelné krabičky

Letos si s námi můžete užít kouzelné Vánoce.

Jako vánoční pozdrav jsme připravili zdobené krabičky, do nichž můžete zabalit dárečky pro své nejbližší, a užít si tak s nimi chvíle pohody. A nebyli bychom to my, kdybychom do nich nepřidali něco navíc. S touto aplikací si můžete s krabičkami a svým telefonem vyzkoušet, jak může fungovat rozšířená realita u obalů a kam se mohou obaly dále posunout.

Rozšířenou realitu si i s vaším telefonem můžete vyzkoušet na stránce aplikace.

Inspirace z minulého roku - COFFEE MANIA

Minulý rok jsme spojili naši lásku ke kávě s precizním balením. Téma si pohrávalo s myšlenkou možností, které nám papírové obaly nabízejí. Nakonec, co nám brání v tom zabalit třeba i zrnko kávy?

Prolistujte našimi sezónními pozdravy, nebo rovnou navštivte stránku COFFEE MANIA 2018.