Oktabín – co umí osmihranný obal pro krásné ráno?

Krabice se vyrábí v nepřeberném množství variací a velikostí, oktabín mezi nimi ale přesto trochu vybočuje. Jaký má vlastně význam jeho osmihranná konstrukce a k čemu jsme ji použili v tomto barevném provedení?

Při přípravě tohoto oktabínu jsme využili několik technologií, které mu zajišťují unikátnost a demonstrují varianty zušlechtění obalů.

Předně, oktabín řeší problém s deformací obalů, za pomocí rozložení plošného tlaku na více bodů. Ideálně se tak hodí například pro přepravu sypkých materiálů, které mohou běžnou krabici při vyšší váze promáčknout.

Tento jsme navíc barevně potiskli, aby se zvýšila možnost jeho znovuvyužití v domácnosti. Vnější parciální lakování navozuje exkluzivní dojem, zvýraznili jsme tak jednotlivé prvky letošního vizuálu, včetně oblíbených ananasů. Lak se objevuje také na nápisech, které jsou tak ještě více zvýrazněny oproti zbylé ploše, hlavně na víku.

Uvnitř oktabínu se ve stylu matrjošek skrývají další dva menší, které obsahují cereálie pro zdravou snídani (za spolupráci děkujeme společnosti Semix). Ne zcela obvyklým stylem jsme potiskli i rubovou stranu.

 

Oktabín jsme u nás ručně zabalili v Model Copack Plus, a připravili tak kompletní balení s cereáliemi pro krásné ráno.

Zajímá vás, jak by se dal oktabín použít i pro vaše projekty, nebo máte jiný nápad? Neváhejte nás kontaktovat!