Model Den – tradiční zaměstnanecká akce se koná i letos

Model Den je skvělou možností, jak si v letním termínu užít neformální atmosféru společně s kolegy a zároveň rodinou. Tradiční akce Model Den se pořádá už od devadesátých let a nebude chybět ani letos v Opavě (8. 6.), Nymburce (22. 6.), Hostinném a Moravských Budějovicích (oboje 15. 6.).

Původně jako čistě sportovní akce, se Model Den každoročně rozvíjí a nabízí jeho návštěvníkům stále nové druhy zábavy a možnosti, jak strávit čas s rodinou a kolegy ze zaměstnání.

Letos pojí Model Dny celoroční téma zážitku z rozbalování, podle kterého bude vypadat výzdoba a také náplň některých aktivit, kterých se mohou zúčastnit jak dospělí, tak děti. Kromě soutěží, dílniček, skákacích hradů a cirkusových show se účastníci mohou těšit i na hudební vystoupení a v některých závodech také den otevřených dveří, kde mohou svým rodinným příslušníkům ukázat svá pracoviště.

Každý zaměstnanec u příchodu navíc dostane 500 Kč v podobě talónů, které může libovolně uplatnit na jídlo a pití v areálu.

Doufáme, že se i letos podaří spojit pěkné počasí s pohodovou atmosférou, a bude tak ideální prostředí pro všechny účastníky dát si lahodnou kávu nebo chlazené pivo v areálech všech Model Dnů 2019.

Fotoreport brzy!