Kolik toho víte o spánku? Začíná nová soutěž s krabičkou na sny!

Společně s krabičkou na sny startuje nová soutěž, která se věnuje stejnému hlavnímu tématu jako samotná krabička – spánku. Kromě soutěžení o zajímavé ceny se můžete těšit také na fakta, o kterých se mnohým z vás ani nesnilo. Doufáme, že kromě zábavy a radosti z výhry přineseme také nový pohled na spánek, kterého jsme si v poslední době zvykli tolik nevážit.

Soutěž potrvá od 21. 9. do 26. 10. 2020 a ve spojení s ročním tématem Personal Care představuje důležitý prvek péče o naše zdraví, spánek. V průběhu čtyř soutěžních a pátého finálního kola budete mít možnost formou komentáře na Facebooku soutěžit o ceny a zároveň se dozvědět něco nového o zdravém spánku.

Důležité info: pro soutěžení v jednotlivých kolech je třeba v komentářích odpovědět na soutěžní post v daném týdnu, pro hru o hlavní výhru je ale možné odpovědět i na už proběhnutá kola až do 25. 10. 2020!

Hlavní cena se pak nese v duchu motta „The choice is yours“, celkový vítěz si bude moct vybrat mezi technologií – Galaxy Smart Watch Active 2 a alternativní cestou – 3-denní pobyt ve tmě. Jakou výhru byste volili vy?

Vše podstatné se dozvíte na stránce Soutěž s krabičkou na sny.

Ceny, o které budeme hrát, si můžete prohlédnout v galerii.

Čeština