Kniha jako luxusní obal pro Gin&Tonic potěší milovníky osvěžení

Tento produkt ve tvaru knihy je unikátní set pro míchání koktejlu Gin&Tonic, kterým firma Toque dělá další krok v kombinaci použitelnosti a vzhledu. Obal vytváří unikátní image značky, která je zaměřena na nový grafický vzhled a míchání různých druhů bylin a příchutí.

 

Toque je španělská firma, která vyrábí ochucovadla a koření pro přípravu a míchání koktejlů. Ve svém oboru trvají na názoru, že malé věci dokáží vytvořit celkový zážitek, který z obyčejné skleničky s nápojem udělá něco chutného, kreativního a unikátního.

Nově se firma chtěla posunout dále s balením svých produktů, chtěla se dostatečně odlišit od konkurence a vtisknout svému stylu funkčnost a atraktivitu.

Obal ve tvaru knihy ovšem nebyl zvolen samoúčelně. Kromě setu pro míchání legendárního drinku Gin&Tonic, osmi druhů bylin a dvou citrusů zde najdete také brožuru o původu, zajímavostech a perfektním servírování.

Tato volba z obalu Toque dělá sběratelský kousek, ať už pro domácí knihovny, nebo jako dekorativní prvek barů. Oproti ostatním obalům může snadno být uložen svisle.

Samotný obal je zhotoven jako tvrdá vazba s květinovým stylem, vyraženým vzorem a černým potiskem, který je využit i uvnitř v brožuře.

 

Zdroj: packagingoftheworld.com

Čeština