Prohlédněte si krabičku na sny – nový obal, se kterým můžete klidně spát

Při přípravách inovativních obalů se snažíme o to, aby se příjemce, který obal rozbaluje, nechal inspirovat nejen unikátním zpracováním obalu, ale také jeho obsahem. Do nového obalu s názvem Krabička na sny jsme zkusili zabalit něco tak abstraktního, jako je dobrý spánek. Spánek je velmi důležitá součást lidského zdraví, proto jsme tento dárek zařadili právě do roku, kdy se věnujeme tématu Personal Care.

Kdyby vám někdo nabídl lék na dlouhověkost, díky kterému:

  • posílíte svou paměť,
  • povzbudíte kreativitu,
  • budete vypadat atraktivněji,
  • udržíte si štíhlou linii,
  • budete mít snížené riziko mrtvice, infarktu, diabetu nebo demence,
  • budete se cítit méně sklíčení a úzkostliví,

kolik byste byli ochotni za takový lék zaplatit?

Dobrá zpráva je, že jeden takový lék existuje a je zcela zdarma, nazývá se spánek.

Spánku se kvůli povinnostem, ale i rozšířeným možnostem zábavy dobrovolně i nedobrovolně zbavujeme, čímž u nás rostou rizika generačních chorob. Významným rizikem je také umělé osvícení a sledování obrazovek ve večerních hodinách, čímž se vystavujeme modrému světlu. Dopad modrého světla má významný dopad na tvoření hormonu melatoninu, který je zodpovědný za signál tělu, že je čas jít spát. Prosezené večery u obrazovek tedy mají za následek, že se kvalita našeho spánku snižuje a cítíme se permanentně nevyspaní.

 

O obalu

Jako ukázku, jak se dá modré světlo ve večerních hodinách eliminovat, jsme do obalu přidali kus červenou fólii se stojánkem pro mobilní telefony. Můžete si tedy do obalu dát svůj telefon se zapnutou svítilnou a používat jej jako bezpečné večerní osvětlení.

Telefon je možné v obalu natočit na výšku i na šířku, můžete si tak telefon nechat přes noc nabíjet a nechat ho v dostatečné vzdálenosti od vaší postele.

V obalu je dále úložný prostor, do kterého si můžete odložit osobní věci, jako jsou brýle, kontaktní čočky, hodinky nebo náušnice.

V úložném prostoru obalu jsme pro poslání připravili spací škrabošku a relaxační sprej na polštář s vůní levandule a citrusových olejů.

Součástí je také zajímavá grafika zvýrazněná matným a lesklým UV lakem, kterou doplňuje QR kód s dalšími informacemi a odkazem na Soutěž s krabičkou na sny.

 

Video s rozbalením:

 

Pokud vás tento obal zaujal a sami byste s námi chtěli nastartovat svůj projekt, ozvěte se nám prostřednictvím kontaktního formuláře.

Čeština