Přinášíme trochu jiný herbář – Na zdraví!

I letos jsme pro vás připravili jarní pozdrav, který tentokrát ladíme do barev Personal Care. Je jím herbář, který přichází v podobě knížky a najdete v něm přírodní čaje s tabletami hroznového cukru. Můžete si tak vybrat, jaký zdroj energie je vašemu srdci blíž.

Téma Personal Care provází volba mezi přírodními a technologickými produkty, proto jsme se rozhodli volbu promítnout i do prvního letošním pozdravu.

Obal, který na první pohled vypadá jako kniha, se otevře rozvázáním ozdobné stuhy. Poté se rozloží obsah uvnitř na způsob leporela, ve kterém najdete dvě strany – světle modrou až fialovou s tabletkami hroznového cukru a přírodně hnědou s bylinnými čaji.

Jak dobijete energii vy?

O obalu

V obalu jsme spojili všechny tři druhy lepenky, které jako Model Obaly v České republice vyrábíme. Přebal obalu a květ uvnitř je z hladké lepenky, vnitřek obalu, který vypadá jako strany knihy, je z kašírované lepenky a vnitřní vyztužující mřížku tvoří vlnitá lepenka.

Povrch obalu jsme vyzdobili kombinací matného a lesklého UV laku, který zvýrazňuje prvky grafiky a texty.

 

Uvnitř obalu najdete jednak rozevírající se květ na styl leporela a také okénka, za kterými se skrývá obsah s přípravky pro doplnění energie.

 

Informace o obsahu a QR kód najdete na zadní straně obalu.

Pro efektní zavírání jsme pro obal nechali vytvořit stužku s nápisem.

 

Prohlédněte si příběh obalu v novém videu:

 

Pokud se vám naše obalové inovace líbí a sami byste s námi chtěli nastartovat svůj projekt, ozvěte se nám prostřednictvím  kontaktního formuláře.

Čeština