Máte svůj e-shop? Nezapomeňte zboží správně zabalit, abyste svůj business nemuseli „zabalit“

Patříte i vy mezi podniky, pro které se e-shop a zasílání produktů poštou staly hlavní, ne-li jedinou cestou, jak zboží dostat k zákazníkům? Při zasílání zásilek v rámci e-commerce je vhodné využít odpovídající obaly, které oproti běžným obalům poskytují přidanou ochranu, snadné balení i rozbalení, v ideálním případě i zábavu při rozbalení. 

Rychloboxy

Největší výhoda rychloboxů je doba, za kterou do nich zboží zabalíte. Tu můžete zkrátit i o 60 %, jejich součástí je totiž integrovaná lepicí a odtrhávací páska, pomocí které pak rychlobox zákazník zase rozbalí. Kromě času ušetříte také materiál na lepicích páskách a zmenšíte tak produkovaný odpad.

Rychloboxy můžete vyzkoušet v Model Pack Shop, kde je aktuálně máme skladem v několika rozměrech.

 

E-commerce obaly na míru

Chtěli byste, aby vaše obaly zaujaly digitálním potiskem a následně překvapily zábavným otevíráním, po kterém se zákazník dostane k zajímavému obsahu uvnitř? Momenty, kdy zákazníka obal zaujme tak, že se o zážitek podělí na sociálních sítích s ostatními, jsou stále vzácné, ale o to více ceněné.

V poslední době jsme představili několik takových obalů, které jsme schopni uzpůsobit konkrétním produktům. Jsou jimi například e-commerce obal na ponožky, víno, nákup potravin, sušené maso nebo stolní puzzle.

Chcete posílat jedinečné obaly i vy? Obraťte se na nás v kontaktním formuláři.

 

Standardizované obaly FEFCO

Při objednání obalů je možné se orientovat podle kódů FEFCO (Evropské federace výrobců vlnitých lepenek). Na základě tohoto kódu každý výrobce produkuje konstrukce obalů s přesně daným tvarem, výřezy i ohyby.

Takto standardizované obaly si můžete objednat z Model Pack Shop. Při odběru nad 500 ks nás jako velkoodběratel můžete kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Čeština