Mobirise

Umíme obaly na všechno i zrnko kávy zabalíme

Obaly nás baví a jsou pro nás stejnou vášní jako káva a vše kolem ní.


Zimní příběh

Rok se ztratil jako pára nad hrnkem kávy a už zase čekáme na Ježíška. A aby se vám lépe čekalo, rozhodli jsme se vám letos zabalit koledu.

Možná ani netušíte, jak ta nejznámější vlastně vznikla. Jedna legenda je tak zajímavá, že jsme se o ni s vámi chtěli podělit, a navíc v ní hraje roli i káva.

Tímto příběhem naše putování s kávou končí. Díky, že jste byli po celý rok s námi. V příštím roce se zaměříme na téma e-shopů, e-commerce řešení, transportních obalů, ovšem tak, abychom vám ukázali, že i rozbalování dárků může být zážitek.

Krásné Vánoce a těšíme se na vás v novém roce.

free bootstrap builder


Podzimní příběh

Letní žár je za námi a vzpomínka na něj se vine jako pavučina babího léta podzimem. Stromy se barví, dřív se stmívá, a tak jsme si říkali, čím vás asi v tuto roční dobu překvapíme.

Rozvinuli jsme nápad s vinoucí se pavučinou a ten nás navedl k papírové cívce, kterou standardně vyrábíme. My jsme se ale rozhodli, že ji trošku vytuníme.

No, a tak až se vrátíte z podzimní procházky domů, možná se vám bude chtít pokračovat v té barevné explozi, kterou máme na podzimu všichni nejraději.

A protože šero přichází stále dříve, vyrobili jsme vám lampičku, kde jednoduchou výměnou barevných papírů vykouzlíte atmosféru, která se vám zrovna bude hodit. Takže... Jak se vybarví dnešní večer, záleží teď už jen na vás.

free bootstrap builder

Letní příběh

Letos jsou vedra tak úmorná, že se snad ani nedá chodit do práce. Nás ale inspirovala a na toto léto jsme pro vás vyvinuli opravdu vychytanou novinku, kterou oceníte obzvláště v těchto horkých dnech.

Máme pro vás voděodolný obal, který díky speciální konstrukci a laminaci rubové strany udrží vodu. Můžete si tak klidně vychladit své oblíbené nápoje (například ledovou kávu) nebo do něj zasadit třeba kytku.

Laminovat totiž můžeme i kompostovatelnou folii. Díky odnosnému uchu a pásce SKV je manipulace s obalem i jeho složení opravdu hračka. A tak nemusíte být zrovna odborník jako v našem Model Copack Plus, ale můžete si obal složit a slepit úplně sami. Proto si můžete svůj oblíbený nápoj vychladit opravdu kdekoli, třeba u vody.

Tak hezké léto!

free bootstrap builder

Jarní příběh

Taky ráno vstáváte z postele s myšlenkou na voňavou kávu? Je to rituál, motivace a tak trochu závislost.

Spojili jsme příjemné s užitečným a vytvořili seriál o netradičním balení kávy a produktech, které k ní neodmyslitelně patří. Začneme ale hezky od začátku. Obal a jeho produkt spolu úzce souvisí. Dokonalý design je atraktivní, funkční a informační.

A historie a původ kávy jsou nezbytnosti, které nesmíme přehlédnout. Celý rok vás budeme provázet balením kávy, čajů a všech produktů spojených s touto vášní.

Vy naplníte, my zabalíme. Možností máte nespočet. Vymýšlejte si, vybírejte, zkoušejte. Fantazii se meze nekladou, funkčnost už nechte na nás.

Papírové zipy, vlepování okének, potisk rubu, kombinace laků – nic není nemožné. A protože se vám to snažíme co nejvíce usnadnit, naši kolegové z Model COPACK PLUS vše zabalí a rozešlou na správná místa určení.

Mobirise

Inspirace je v životě důležitá, a proto pořádáme soutěž Model Young Package.

Že už víte o kávě všechno? A napadlo by vás, jak ji zabalit?

Model Young Package je mezinárodní soutěž v obalovém designu, kterou založil v roce 1996 jeden z největších evropských výrobců obalů – společnost Model Obaly a. s.

Díky iniciativě této společnosti funguje soutěž dodnes. Za dvacet let své existence si vydobyla mezinárodní reputaci a specifické postavení mezi soutěžemi pro mladé designéry.

Od roku 2009 je organizací soutěže pověřeno sdružení CZECHDESIGN.