Potřebujete znovu nakopnout marketing? Zde jsou 3 tipy, kde mohou pomoci obaly

Po turbulentním březnu a dubnu, kdy značná část firem minimalizovala své náklady na marketing, aby vzápětí vrhla prostředky do onlinu, se výdaje vrací k dlouhodobému trendu. Období s nižším počtem inzerentů v kamenných obchodech teď nahrává firmám, které nelení a připravují se na postupný návrat k běžnému životu. Budete připravení své kampaně včas spustit, až přijde vhodná doba?

Zdroj: Roivenue

1) E-commerce

Byla by škoda, kdyby po úsilí, které jste vložili do skvělé online kampaně s funkčním e-shopem přišlo vniveč kvůli obalu. Nesprávně zvolený obal může vést k poškození zboží, zvýšeným nákladům na přepravu a hlavně negativní zákaznické zkušenosti. Celých 58 % zákazníků pak odmítá obal znovu zakoupit u značky, která nedokázala zajistit dostatečnou ochranu při přepravě pro jejich zboží.

Potřebujete poradit? 

Obraťte se na nás se svým dotazem přes kontaktní formulář.

Pro nákup standardizovaných obalů s možností okamžitého odběru vyzkoušejte Model Pack Shop.

2) Reklamní stojany

Zákazníci v kamenných obchodech byli v poslední době zvyklí kupovat věci do zásoby a s nákupem luxusního a sezónního zboží byli spíše zdrženliví. Příležitost, jak nastartovat prodeje mohou být nápadité POS/POP materiály v čele s nepřehlédnutelnými stojany na míru.

Potřebujete poradit? 

Rádi vám odpovíme na dotaz zaslaný přes kontaktní formulář.

Pro asistenci v průběhu celého projektu rovnou koukněte na Model Copack Plus.

3) Copacking

Balení více produktů do jednoho obalu v rámci sezónních akcí typu 1+1, dárků zdarma nebo soutěží je oblíbeným způsobem, jak zákazníkům ukázat novou produktovou řadu nebo podpořit prodej prémiových produktů.

Za těmito akcemi se skrývá mnoho aktivit:

  • Grafický návrh
  • Manuální zabalení
  • Skladování akčního zboží
  • Doprava zboží na místo prodeje
  • Výroba marketingových materiálů
  • Sleevování (vhodné například pro přidání grafiky na plechovky)
  • Použití smršťovací fólie (pro pevné spojení více produktů do jednoho obalu)
Potřebujete poradit? 

Všechny aktivity (komplet i každou zvlášť), včetně možnosti balení produktů přímo u vás, zajišťujeme pod službou Model Copack Plus. Se zvýšenými hygienickými opatřeními jsme připraveni i na vyšší počet poptávek v druhé půlce roku. Ozvěte se nám a využijte služeb upravených přesně vám na míru.

Alt text

Čeština